*Klub českých turistů, odbor Jablonné nad Orlicí*

Organizátoři                 47. ročníku turistického pochodu

MĚSTO JABLONNÉ NAD ORLICÍ

TRASY PĚŠÍ

11 km, 16 km, 18 km a pěší hvězdicová trasa.

POHÁDKOVÁ CESTA

5 km pochod pro rodiny s dětmi včetně i s kočárky.

TRASY CYKLO

Hvězdicová jízda, trasa dle výběru, informace na startu.

START A CÍL

V Jablonném nad Orlicí u radnice, prezentace 7-11 hodin. Pohádková cesta 8-10 hodin, uzavírka tratí v 16 hodin.

STARTOVNÉ

Dospělí 30 Kč, děti 10 Kč, Pohádková cesta pro děti zdarma.

OBČERTVENÍ

V cíli se koná Medový jarmark.

UPOMÍNKA

Účastníci obdrží Pamětní list.

Trasa 11 km ----- Jablonné n. O. – Hradiska (Jiráskova cesta, po červené) – Kamenný důl – dále po vlastním značení (odbočení vpravo dolů na silnici do Orliček, odbočení vlevo a po cca 100 m odbočení vpravo přes most, dále lesní a polní cestou na silnici č. 1/11, odbočení vpravo a po cca 100 m odbočení vlevo na místní komunikaci) – Vávrovo jezírko – kaplička na okraji obce Bystřec – Jablonné n. O. (po modré).

Trasa 16 km ----- Jablonné n. O. – Sobkovice – Faltusův kopec – Studené, Bořitov (po žluté) – obcí Studené kolem kostela, odbočení vlevo Studenský horní les (po modré) – Studenské skály (po červené) – dále po vlastním značení (na kontrole občerstvení) – Těchonín – údolí Tiché Orlice – dolní část obce Sobkovice – Jablonné n. O.

Trasa 18 km ----- Jablonné n. O. – Orličky – Hvězda – Suchý vrch (po červené, možnost občerstvení) – Jamné n. O. (možnost občerstvení) – Jablonné n. O. (po zelené).

Trasa hvězdicově ----- odkudkoli do Jablonného nad Orlicí.

INFORMAČNÍ KONTAKTY

Jaroslav Krátký, telefon +420 602 484 560, e-mail kratky.orlicko@seznam.cz

Zdeňka Kosková, telefon +420 728 435 853, e-mail zkoskova@email.cz

MATERIÁL KE STAŽENÍ