Roadshow Pardubice

Roadshow Pardubický kraj

Po pauze, způsobené koronavirovou pandemií, se znovu rozjela Roadshow Národní sportovní agentury. Na začátku září se na dva dny zastavila v Pardubickém a Královéhradeckém kraji, kam vyrazilo vedení sbírat další podněty pro dotační programy, jejichž vypsání se blíží.

Pondělí sedmého září patřilo Pardubickému kraji, když se zde sešlo přes 90 zástupců sportovních klubů a organizací v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice. Na úvod v rámci prezentace představil místopředseda Ivo Lukš připravované investiční i neinvestiční dotační programy a pak následovala více než hodinu dlouhá debata s přítomnými hosty vedená moderátorem Petrem Vichnarem. Druhý den startoval pro zástupce NSA velmi brzy, když absolvovali návštěvy hned na pěti sportovištích Pardubického a Královéhradeckého kraje. Šlo hlavně o návštěvy obcí do 3 tisíc obyvatel, kterých se týká připravovaný program KABINA. Došlo na setkání se zástupci TJ Sokol Staré Hradiště, FC Titanic Srch, venkovní zimní stadion Velichovky u Hradce Králové a sportovní hala v Předměřicích nad Labem. V rámci návštěvy regionálně významných sportovišť předseda Milan Hnilička navštívil Všesportovní stadion v Hradci Králové. Na závěr proběhla podobně jako v pondělí schůzka se zástupci sportovních organizací Královéhradeckého kraje, tentokrát v Aule budovy A Univerzity Hradec Králové.

Termíny pro další kraje jsou následující:

Karlovarský - 26. srpna 2020

Ústecký - 27. srpna 2020

Pardubický - 7. září 2020

Královéhradecký - 8. září 2020

Liberecký - 30. září 2020

Středočeský - 6. října

Zlínský - 9. října

Olomoucký a Moravskoslezský - 15. října

Vzhledem k epidemiologické situaci v České republice se Národní sportovní agentura rozhodla odložit nejbližší zastávky své Roadshow po všech krajích ČR. V plánovaném termínu se tak zřejmě neuskuteční zastávky v Libereckém, Středočeském, Zlínském, Moravskoslezském a Olomouckém kraji. O dalším postupu a případném pokračování Roadshow budou informace na webu a sociálních sítích Národní sportovní agentury. Zástupci z jednotlivých krajů jsou vždy s dostatečným předstihem kontaktováni s aktuálními informacemi.

Roadshow Pardubický kraj se uskutečnila v Aule Arnošta z Pardubic Univerzity Pardubice, Studentská 519, 530 09, Pardubice - v čase: 16:30.

Savignat Savig - 13. září 2020