„KČT, odbor Hlinsko“

         Oblastní zahájení sezóny 2022          v Pardubickém kraji

Skuteč 26. března 2022

Záznam z uskutečněné akce

Oblastní výbor na svém jednání dne 05. dubna tohoto roku vyslechl z přednesu předsedy oblasti vyjádření se všeobecným zhodnocením celé události ze Zahájení turistické sezóny 2022 v Pardubickém kraji a uzavřel předmětný bod jednání známkou zdařilé. Oblastní výbor vřele děkuje pořadateli za přípravu i uskutečnění akce, stejně jako spoluautorům města Skuteč a Pardubickému kraji. Poděkování patří také všem subjektům, dotčených touto událostí. 

Na sedm stovek turistických nadšenců zaznamenaly projevy pořadatelů a čelních představitelů turistiky, včetně vedení města jako centra dění, no a dále byly svědky předání štafety následnému pořadateli pro rok 2023 zástupci odboru Lanškroun.

Fotogalerie - obrazový doprovod

Odbor Hlinsko předává štafetu

Symbol otevírání turistické sezóny

Odbor Lanškroun převzal štafetu


Aktualizováno __________________________________________________________ Savignat Savig - 25. dubna 2022


Klub českých turistů, odbor Hlinsko

ve spolupráci s městem Skuteč a Pardubickým krajem

pořádá
pod záštitou člena Rady Pardubického kraje Alexandra Krejčíře
a starosty města Skuteč Pavla Bezděka

Skuteč město

Pardubický kraj

Zimní stadion - místo zahájení turistické sezony.

8:30 až 9:45 je prezence účastníků. Prezenční list pro předložení k jednotné hromadné registraci je potřebný. Prezenční list si vyplní příslušný odbor KČT za všechny přijíždějící členy a po odevzdání formuláře obdrží odpovídající počet tašek s propagačními materiály. Od 9:45 do 10:00 bude vystoupení žáků ZUŠ V. Nováka. Od 10:00 do 10:30 proběhne slavnostní zahájení.

U Zimního stadionu budou moci zaparkovat maximálně 1 až 2 autobusy. Ostatní se budou muset přesunout na parkoviště u nádraží ve Skutči nebo na parkoviště k plaveckému bazénu - viz. mapa parkování autobusů na webu. Přijet můžete vlakem z Pardubic s odjezdem v 7:53 a příjezdem do Skutče v 8:51 hodin. Ve Žďárci u Skutče v 8:46 bude doprava k místu zahájení posílena naším autobusem.

Multifunkční sportovní hala - byla otevřena v roce 2010 s pořizovacími náklady ve výši 65 mil. a představuje druhou nejdražší stavbu v novodobé skutečské historii. Objekt se stal novou dominantou sportovního areálu v centru města, v němž se nachází nejen fotbalové hřiště, ale také krytý zimní stadion, tenisové kurty a hřiště s umělým trávníkem. Objekt disponuje jednou velkou halou s třemi oddělitelnými hřišti, které splňují podmínky pro takřka celé spektrum míčových her. Sousední menší prostor je vybaven jako herna stolního tenisu, variabilně bude sloužit i ke cvičení jógy, aerobiku apod. Samozřejmostí je zázemí v podobě prostorných šaten, sociálního zařízení a občerstvení. Hala se nachází proti zimnímu stadionu a vy se budete moci do haly podívat z přístupné galerie.


Materiály ke stažení


Sponzoři akce

Pardubický kraj

MÚ Skuteč

DKV Elektro spol s.r.o. Skuteč

Řeznictví a uzenářství O. Čejka Pardubice

Český rybářský svaz Skuteč

SKOS s.r.o. Skuteč

Spektrum s.r.o. Skuteč

Poděkování sponzorům, kteří na tuto akci přispěli

´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´´

Webnode a Savignat art